Neptün CUBE Kontratlar

Kontratlar
Kısa sürede yeni bir kontrat tanımlanabilir. Basit ve kullanışlı kontrat yönetim sayfaları ile kontratlarınızla ilgili tüm işlemler yönetilebilir. Bütün kontratlar, acentaya, acenta grubuna, ülkelere ve kıtalara göre düzenlenebilir. Belirli periyotlar için, belli oda tiplerinde toplu değişiklikler yapılabilir.

Kontenjan
Birden fazla tarih aralığında, otel, kontrat ve oda tipi seçilerek; kontenjan miktarı, cut-off gün sayısı ve garanti durumu işlenebilir. Ayrıca belirli bir kıta, ülke, acenta grubu, acenta için geçerliliği düzenlenebilir ve sadece paketlerde ya da sadece otel satışında kullanılması ayarlanabilir.

Neptün CUBE Kontenjan
Neptün CUBE İptal Politikaları

İptal Politikaları
Tüm kontratlar için ayrı iptal politikaları oluşturulabilir. Bunlar sade bir liste ile rahatlıkla takip edilebilir.

Stop Sale
Birden fazla tarih aralığında, otel, kontrat ve oda tipi seçilerek; belirli bir kıta, ülke, acenta grubu ve acenta için geçerli olabilecek şekilde stop sale konulabilir.

Neptün CUBE Stop Sale
Neptün CUBE Free Sale

Free Sale
Birden fazla tarih aralığında, otel, kontrat ve oda tipi seçilerek; belirli bir kıta, ülke, acenta grubu ve acenta için geçerli olabilecek şekilde free sale konulabilir.

Aksiyonlar
Kontratlar için sağlanan, belirli süreler boyunca geçerli olacak farklı tipteki aksiyonlar sisteme tanımlanabilir.

Neptün CUBE Aksiyonlar
Neptün CUBE Marketler

Marketler
Marketin kapsadığı ülkeler seçilerek, pratik bir şekilde, marketler tanımlanabilir. Böylece, acenta ve kontrat yönetiminde kullanılabilirler.

Promosyonlar
Acentaları bilgilendirmek için promosyonlar oluşturabilir ve yönetilebilir. Bu promosyonlar, acentalar tarafından rahatça görüntülenebilecek şekilde, sayfada slayt olarak gösterilir.

Neptün CUBE Promosyonlar
Neptün CUBE Tariff

Tariff
Kontratlar üzerinden otomatik olarak tariffler oluşturulur. Böylece harici bir işleme gerek kalmaksızın, tariffleriniz acentalarınıza online şekilde gösterilebilir.