Neptün Yazılım Blog

Neptün Blog

Neptün Yazılım, seyahat acenteleri ve tur operatörleri için bulut teknolojisiyle, web tarayıcıdan çalışan yazılımlar geliştirmektedir.

Yeni nesil mobil uyumlu yazılımlarımızla, kontrat, rezervasyon, operasyon ve muhasebe işlemlerinizi kolayca yönetebilir; beraber çalıştığınız acentelere, sizin sunduğunuz ya da başka kaynaklardan alarak aracılık ettiğiniz otel, tur, transfer, uçak bileti ve dinamik tur paketleri gibi hizmetleri satın alma imkanını sağlayabilirsiniz.

Online turizm ile ilgili makale ve yazılarımızı bloğumuzdan takip edebilirsiniz.

Web Sitesi
Acenta Yazılımı Nasıl Olmalı
Cube, Yazılım, 1 September 2016 11:10

Acenta Otomasyonu Nasıl Olmalı

Turizm sektöründeki her şirketin en büyük sorunlarından birisi acenta yazılımı sorunlarıdır. Acenta yazılımının özellikleri şirketin kaderini belirler. Acenta yazılımının özellikleri ve elverişli olduğu alanların kısıtlı olması uzun vadede düşünüldüğünde şirketi zarara uğratabilir.


Turizm acentesi olarak CUBE yazılımdan nasıl faydalanabiliriz?
Cube, Genel, Yazılım, 26 August 2016 16:29

Acenta Yazılımı CUBE hakkında merak edilenler ?

Neptün CUBE hakkında seyahat acentaları tarafından en çok merak edilen 10 konuyu bu yazımızda sizler için ele aldık. Turizm acentesi olarak CUBE yazılımdan nasıl faydalanabiliriz, Online uçak bileti satışı yapmak istiyoruz, CUBE yazılımdan nasıl yararlanabiliriz, Turizm alanında yeni bir oluşum kurmak istiyoruz, CUBE yazılımını nasıl kullanabiliriz, ... gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.